Flowerka. Klasyczek.
Ładny, delikatny modelik z drukarki 3D. Na bogato, bo z blachą i kalkami do kilku okrętów.
Taka mała korwetka, a tyle detali.
Czyli okrętowy, miód, słód i orzeszki... Wygląda tak super że odnosze wrażenie że sam ją zaraz posklejam :o)). Wspaniały model.
Czyli okrętowy, miód, słód i orzeszki... Wygląda tak super że odnosze wrażenie że sam ją zaraz posklejam :o)). Wspaniały model.
OdpowiedzUsuń